Programare

Contact

Echipa noastră îți stă la dispoziție cu orice întrebare.

Contact rapid:

Pentru programări solicitați operatorului specialitatea dorita sau alegeti din ramurile predefinite.

GHID UTILIZARE CALL- CENTER INSMC

  1. Apelam tel INSMC: 0219365
  2. Suntem de acord cu prelucrarea datelor personale si alegem tasta 1
  3. Ascultam indicatiile robotelului si alegem spitalul de care avem nevoie:
  • 1 pediatrie
  • 2 obstetrica-ginecologie/maternitate/ centru excelenta materno-fetala
  • 3 centrul de sanatate mintala
  • 4 secretariat general
  1. Dupa ce am ales spitalul, daca vrem sa facem programari la COMPONENTA PEDIATRIE ascultam robotelul si alegem ramura dorita:
  • 1 programari in policlinica
  • 2 programari la pediatrie
  • 3 programari la investigatii ecografice sau ct
  • 4 pentru sectiile clinice
  • 5 compartimentul de primiri urgente
  1. Daca avem nevoie de programari in COMPONENTA OBSTETRICA_ GINECOLOGIE POLIZU vom alege
  • 1 pentru obstetrica-ginecologie
  • 2 pentru neonatologie
  • 3 pentru centrul de excelenta materno-fetala
  1. Orice nelamurire avem sau daca nu ne descurcam in meniul robotelului si vrem sa discutam cu un OPERATOR , dupa ce am ales spitalul de care avem nevoie , formam

 

Componenta de Pediatrie

Locația:
Bulevardul Lacul Tei, Nr. 120, Sector 2, Bucuresti
Transport RATB: 16, 36, 182, 282
Centrală tel:

021 9365

Secretariat Telefon:
021 9365

Componenta de Obstetrica-Ginecologie

Locația:
Str. Gh. Polizu nr. 38-54, Sector 1, Bucuresti
Transport RATB: 65, 79, 86
Centrală tel:

00219365

 

Email:
polizu@insmc.ro

Centrul de Medicina Materno-Fetala

Locația:
Str. Gh. Polizu nr. 38-54, Sector 1, Bucuresti
Centrală tel:

00219365 

Centrul de Sanatate Mintala

Locația:
Calea Grivitei 71, Sector 1, Bucuresti
Transport RATB: 133
Centrală tel:

021 9365

Email:
sanatatemintala@insmc.ro
Purtător de cuvânt

Bogdan Stefanescu
0744347080
bogdan.stefanescu@insmc.ro

Comunicare

Tel.: 0744347080
E-mail:
comunicare@insmc.ro
bogdan.stefanescu@insmc.ro
evenimente@insmc.ro

Secretariat

Tel. 021 9365
Fax. 021 308 1160
secretariat@insmc.ro

Director medical

Tel. 021 9365
Fax. 021 308 11 60

Director financiar contabil

Tel. 021 9365

Contabilitate

Tel. 021 9365

Fax. 021 242 2707
contabilitate@insmc.ro

RUNOS

Tel. 021 9365
runos@insmc.ro

Aprovizionare

Tel. 021 9365
Fax: 021 242 1007
aprovizionare@insmc.ro

Achizitii

Tel. 021 9365
Fax: 021/243.30.32
achizitii@insmc.ro

Statistica

Tel. 021 9365
statistica@insmc.ro

Unitatea de Asistenta Tehnica si Management pt Programul de Sanatate a femeii si copilului

Tel.021 9365
Fax. 021 242 8593
ump@insmc.ro